Youtuber‘s life – staňte se youtuberem i ve hře!

Za předpokladu, že neoplýváte dostatečným talentem, nebo nevlastníte potřebnou techniku pro tvorbu videí na Youtube, ale rádi byste, nesmutněte. Je tu pro vás alternativa. Jestli dychtíte stát se youtuberem a tvořit zábavná videa na tento server, ale okolnosti vám to nedovolují, můžete se jim stát ve videohře zvané „Youtuber‘s life“.
 
Primárním účelem této hry je stát se nejpopulárnějším autorem videí na zmiňovaném portálu. K dosažení tohoto cíle musíte nahrávat jednotlivá videa, ať už z různorodých videoher nebo tzv. „vlogy“, získávat odběratele, účastnit se společenských akcí a případně spolupracovat s jinými osobami.
hráč hrající hry
 
Při samotné tvorbě máte naprostou kontrolu nad vaším kanálem. Na začátku celého příběhu si zvolíte vlastní pseudonym, název kanálu a další potřebné věci. Řídíte se tak jako byste se chovali v reálu.
 
Vaše postava se v průběhu děje neustále vylepšuje, získává nové a nové zkušenosti a tím, že se neustále učíte, neboť svou postavičku nutíte číst si různé knihy jak a co dělat, odemykají se vám další a další vlastnosti a znalosti.
 
Tím, jak získáváte větší sledovanost a zvyšuje se vám počet vašich odběratelů, získáváte i peníze. Pokud nastřádáte dostatek financí a jste si jistý, že se dokážete sami uživit, odstěhujete se ze svého pokoje v domě své mamky do vlastního bytu, kde můžete žít buďto sami nebo se spolubydlícími. Čím více měny vyděláváte, tím lepší a luxusnější obydlí získáte. Rovněž si zakupujete výkonnější a nadřazenější techniku pro vaši tvorbu a mimo jiné si platíte i jídlo a pití, aby vaše herní postava nezemřela hlady.
youtuber držící kameru
 
Samozřejmě, že nemůžete celé dny být zalezlý uvnitř vašeho domova, nýbrž musíte chodit ven do společnosti. Za tímto účelem, jak již bylo řečeno, se účastníte různorodých společenských akcí. Může se jednat o party všeho druhu, konference nebo přátelská setkání. Seznamujete se s lidmi, povídáte si s nimi o všem možném i nemožném a získáváte známosti. Mezi těmito známostmi můžete najít své nové kamarády a kromě toho i svou spřízněnou duši, se kterou později můžete  vstoupit do manželského svazku.
 
Stručně řečeno, Youtuber‘s life je hra, co se snaží přiblížit realitě, ačkoliv by tvůrci měli zapracovat na její grafice. Žádné propracované animace a grafické výplody zde nehledejte. Rovněž zde nehledejte ani mnoho témat, o kterých si můžete povídat. Vaše herní postava se stále baví o těch samých námětech a co se týče samotných dialogů, skutečné rozhovory mezi jednotlivými NPC se odehrávají prostřednictvím mumlání. Jestli se chcete zabavit na dlouhé hodiny, a přitom si otestovat své schopnosti stát se perfektivním youtuberem, tento herní počin je přímo pro vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup