Vysoce praktický nábytek

Mátě doma málo prostoru? Můžete to změnit. Řešením však nemusí být stěhování se, ale třeba i změna stávajícího nábytku za nábytek praktičtější.

Vysoce praktický nábytek

Hodně lidí žehrá na to, že mají k obývání pouze malý prostor a rozhodně by snesli více místa k bydlení. A nejsou to jen majitelé maličkých garsonek, ale kupříkladu i lidé, kteří žijí v klasických tří pokojových bytech. Když v takovém bytě žije až příliš mnoho lidí, každý centimetr navíc se počítá. Vzhledem k tomu, že ve většině obydlí není přestavba z logiky věci v podstatě možná, je nafukování obydlí dosti složité, často se zdá jako nemožné. Asi tím nejefektivnějším řešením je prostě vyhodit vše neužitečné z domů, třeba i nábytek. To má ale k ideálu daleko.

Šatník

Chcete-li ušetřit nějaké to místo navíc a zároveň nemáte nutkání provádět kdovíjak radikální kroky, řešením by pro vás mohla být koupě vhodných vestavěných skříní Sten-skrine. Vzhledem k tomu, jak jsou v poslední době populární, k tomuto kroku přistupuje stále více domácností, ale třeba i kanceláří.

Pokud byste měli vypíchnout pouze jednu jedinou přednost tohoto nábytku, pak by to vyhrálas přehledem praktičnost. Je to dáno tím, že se skříně zasouvají do stěn, takže nabízejí prakticky stejně velké úložiště jako jejich tradiční kolegyně, ale zároveň nezabírají více místa, než je nezbytně nutné. Alespoň tedy co se týče obytného prostoru. Hodně zájemců o tento nábytek má obavy, že jejich stěny nebudou dostatečně vhodné. Takový strach však není vůbec na místě, jelikož naprostá většina stěn standardních obytných domů je vhodná. Výjimkou jsou samozřejmě nosné zdi.

Oblečení pověšené ve skříni

Návrh

Vzhledem k tomu, že tento produkt se z pochopitelných důvodů takřka vždy vyrábí na míru, mnoho výrobců nabízí svým zákazníkům možnost alespoň částečně zasahovat do návrhu. A řeč teď není pouze o rozměrech, případě výběru materiálu, ale i o takových detailech jako je třeba počet příček. Slouží k tomu různé aplikace, kde je možné poskládat si vlastní virtuální skříň velice jednoduše i pro laika. Mnohé z těchto aplikací si navíc nemusíte stahovat do počítače či mobilního telefonu, ale můžete s nimi v klidu pracovat i na stránkách výrobce.