První schůzka je vždy krokem do neznáma

V životě každého člověka nastane moment, kdy se řekne dost a potřebuje udělat razantní změnu svého života. Změna se týká čehokoliv, změnou vlasů nebo celkové vizáže, výměnou povolání nebo dokonce přechodu k podnikání i ztracení partnera. Existuje celá řada změn, které lze vytvořit a přetvořit k obrazu svému.

Víte však, co chtějí lidé nejčastěji změnit v mezních situacích svého života? Ano, přesně tak, narážím na změnu bydlení. Nemusí se vždy jednat o výměnu místa bydliště, bohatě postačí záměna interiéru nebo exteriéru nebo pouhé jeho části. Jenže jak to udělat, aby to, co nejvíce odpovídalo vaší představě nebo snu o bydlení? V tomto bodě je více než podstatné začít spolupracovat s firmou, která je férová a udělá vše pro splnění vašeho přání.

klíče od domu

Máte ale strach z prvotního setkání? Nevíte, co vás může čekat nebo co potřebujete? Pojďme se na to společně podívat, ať vaše obavy zmizí jednou pro vždy. Před prvním kontaktem se zamyslete, jaký nádech bude vaše rekonstrukce mít a jak by změna měla podle vašich snů vypadat. S nastíněnou vizí se spojíte, telefonicky nebo emailem s osobou, která se přestavbou zabývá.

schůzka s klientem

V této fázi byste určitě měli mít ponětí i tom, kolik financí do rekonstrukce vložíte. První schůzka s klientem, tedy vámi, se odehrává osobně na místě vysněné přestavby, jelikož si musí místnost prohlédnout a nafotit, zanalyzovat a domluvit detaily. V momentě, kdy jste na všem domluveni a více údajů nepotřebují, zašlou vám zakázkový list. Nemějte ale obavy z názvu, jedná se pouze o kompletní nástin rekonstrukce společně s cenou, která je pevná a po čas přestavby se nebude navyšovat. Je to jednodušší, než jste si mysleli, že? Pokud tedy přemýšlíte nad nějakou změnou ve svém životě, zkuste nejprve změnit svůj byt či dům, jelikož je to místo, kde jsme doma, a kde trávíme nejvíce času, takže proč si nesplnit své sny o bydlení?