Nikdo z rodiny nemá tak velké obytné prostory

Všichni mají jen byty v městech, a už je ten městský pobyt moc nebaví. Nedá se něco udělat, aby volné víkendy i dovolenou mohla celá široká rodina trávit spolu? A to všechny rodinné generace, staří, mladí i děti. Koupit nějakou velkou usedlost, nebo velký rekreační objekt asi není moc dobré řešení. Je to obrovská spousta peněz a zadlužit se v dnešní době, to dokáže jen úplně zoufalý člověk. Ale dnešní doba nabízí zajímavé řešení. Máte možnost si pořídit mobilní dům, například Lavaro House 2.

mobilní dům velký

Ano, mobilheim, což je jeho obchodní název je ideálním řešením. Je škoda, že se na našem trhu neobjevil již dávno. Mnoho různých staveb v zahradách, slepených z různého materiálu, například cihel z bouraček, nesplňuje ani estetické a ani příjemné podmínky pro bydlení. Ale Lavaro House 2, to splňuje, a je to například i celoročně obyvatelný dům, s rozměry klasického bytu. Může se stát rekreačním obydlím u lesa nebo nějaké vodní plochy, nebo na pozemku u rodiny, kde je umístěn na zahradě a k vnoučkům mají najednou prarodiče blízko. Proč? Protože mladí z města se do mobilního domku přestěhují a budou ve svém, a přitom budou bydlet hned vedle rodiny.

Malý mobilní dům

To může být řešením i pro vás. Nemusíte si kupovat hned nový mobilní dům, takový již použitý je skutečně velmi levný. Koupíte si pro celou rodinu domy dva, jeden pro mladé a druhý pro prarodiče, a necháte si je dopravit na vámi předem zakoupený pozemek. Tam se napojíte na sítě a můžete bydlet. Ano, skutečně ihned, neboť tyto domy jsou plně vybavené nejen nábytkem, jako jsou skříně, lůžka, pohovky, ale také i kuchyňský kout s plným vybavením, kde nechybí indukční deska, lednice, myčka, digestoř. Ale je zde také koupelna a WC, které mají plné vybavení, včetně pračky a bojleru. Domy mohou být i celoročně obyvatelné, to zajistí nejen vydatné topidlo, ale také třináct centimetrů izolační pěny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup