Neshánějte se po Viagře a zapracujte raději na sobě


Pokud vám selhává erekce a ztrácíte zájem o sex, nepátrejte po tom, kde sehnat Viagru, ale zaměřte se na sebe sama, na své vlastní chyby a nedostatky. Jedině tím lze vyřešit jakýkoli problém důsledně a bezezbytku. Ano, víme, že se to snadno řekne, ale hůře provádí, je to někdy opravdu náročné, ovšem uvědomte si, že toto je princip života, jedna z jeho zásadních nepsaných norem „zákona příčiny a následku“.

milenci v přírodě

Musíte se vzchopit, uvědomit si, že to dokážete (což je pravda), a že máte v sobě všechny potřebné schopnosti a vlastnosti to zvládnout.

Začněte v kuchyni – také patříte k mužům, co rádi otevírají chladničku, vyprošťují z ní lahvové pivo a uzený bůček a usedají k fotbalovému zápasu? Pohodlné to tedy je, to musíme uznat, ale myslíte na zadní kolečka? Lahváč s bůčkem vás zavedou na okraj propasti a až budete padat dolů, budete se odtud jen obtížně škrabat nahoru. Pokud je i toto váš styl, přehoďte výhybku, dokud je čas, a nedomnívejte se, že zdravá výživa, kterou mimochodem nakoupíte ve specializovaných prodejnách, nikoli (či pouze v omezeném sortimentu) v běžných obchodech, že to nikomu nechutná. Existuje tolik receptů, které vás přesvědčí o tom, že je to přesně naopak.

dívka s chlapcem

Pokračujte v zápase se stresem – jak moc jste pod tlakem, ve spěchu a ve stresu? Udělejte si vlastní analýzu průběhu všedního a svátečního dne a každý stresor si pečlivě poznamenejte. Snažte se je všechny postupně ze života vyřadit. Někdy to vyžaduje obrátit život vzhůru nohama, ale pokud to neuděláte, stres vás vyprovodí na hřbitov velice rychle. Buďte v tom nekompromisní a využijte pomoci adaptogenních bylin, které si s důsledky stresu na lidský organismus umí poradit. Jsou to například Kotvičník zemní a Maca peruánská.

Omezte kontakt s mobily a televizí – vraťte svému životu to, co je přirozené, a co tu bylo po staletí a tisíciletí ještě před tím, než někdo vymyslel a zkonstruoval mobilní sítě a televizní vysílání. Neztrácejte touto pasivní zábavou čas a využijte jej k milování, krásné ženské tělo, milující partnerka a slastný orgasmus za to přece stojí, ne?