Nejsou horši, ale ani lepší

Hned prvním znamením zvěrokruhu je Beran. Zvíře, která má ve své charakteristice určeno dominantní postavení. Toto ohnivé znamení je často předurčeno k vedoucím pozicím ve všech oborech lidské činnosti. Ve kterých se zúročí jeho morální kvality. Přestože je vyobrazen s mohutnými rohy, v ženské podobě se mnohdy projevují jako pokorné ovečky. Které jsou občas i tvrdohlavé. Druhým zvířetem, které je rovněž rohaté, je Býk. Těmto lidem je předurčena láska k půdě a k přírodě vůbec. Jejich velkou předností je klid, který kolem sebe šíří. Jejich pevnost v názorech je dobrým předpokladem při výběru partnera.

Muž ve znamení Raka

Manželství Býků bývají dlouholetá a bez nesmyslných rozchodů. Jedinou vlastností, na kterou nejsou pyšní, je svéhlavost. Rovněž všichni, kdo se narodili ve znamení Raka, jsou jako stvořeni pro celoživotní soužití. Emočně založení, plní lásky a pochopení těžce snášejí samotu. Toto vodní znamení sice rádo mění nejen názory, ale i nálady. Ale jejich ochota pomáhat druhým toto nastavení vyvažuje. Ohnivé znamení Lva má svoji planetu na Slunci. Přesně jako v přírodě, tak i všem, kteří se v tomto znamení narodili, je připisována nejen odvaha, sebejistota, ale i tolik potřebná otevřenost. Přestože bývají občas i leniví, většinu času pracují ve prospěch celku.

Kozoroh

A rádi za to bývají i patřičně oceňováni. Štír je znamení vodní a jeho největší předností je silná vůle, kterou dosahují mnohá vítězství. Jsou to bojovníci, plní životní energie. A přesto se i mezi nimi najdou jednotlivci s uzavřenou a nesdílnou povahou. V rodinných svazcích rádi projevují silnou autoritu. Obzvláště muži, narozeni ve znamení Kozoroha, mají velkou potřebu se prosadit jak v práci, tak v rodině. Ctižádost je jejich hnacím motorem. Přestože často bývá nedůvěřivý, pokud si získáte jeho důvěru, máte přítele na celý život. Posledním znamením, které je vyobrazeno zvířecí podobou, jsou Ryby. Toto vodní znamení je mimořádně citlivé. Jak žen, tak i mužů. Svoji skromnou a nesobeckou povahou jsou ve společnosti oceňováni. Dávat si musí jenom před lidmi, kteří jsou známí lháři a intrikáři. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup