Máte sice pohodlíčko, ale za jakou cenu?

Máte městské pohodlí, všude blízko, do zaměstnání, do školy, k lékaři. Ale náklady rostou a věřte, že porostou ještě více. Tedy náklady na bydlení, na život, na potraviny, bohužel. Cože říkáte, že si šetříte na vlastní rodinné bydlení? Na vlastní dům, starší nebo nový? A co inflace? Ta vám ubírá z každé vaší ušetřené částky, kterou vyděláte, velmi pěknou část. Takže to co jste si koupili před rokem, již nyní za stejný peníz nekoupíte. A to ani náhodou. Takže se již začněte orientovat a udělejte zásadní krok. Pořídíte si vlastní bydlení, jedno zda to bude novostavby nebo starší dům.

chceme vlastní bydlení

Hlavně pryč z nájemního bytu, kde roste a poroste nejen nájemné, ale také i poplatky za služby. Pryč z této pohodlné http://www.stredniskoly.com/ městské pasti na vaše těžce vydělané peníze. Hledejte dobrý pozemek, dost velký abyste na něm mohli chovat nejen slepičky na vajíčka, ale také pěstovat ovoce a zeleninu. Ano to vše vám pomůže v současné době, době, kdy šetřit se nevyplácí. K tomu, aby se splnil váš sen o vlastním bydlení, potřebujete získat větší finanční částku a to poměrně rychle, najednou. Takže co nyní v této situaci uděláte, koho oslovíte?

chci vlastní dům

Banku, tedy její zaměstnance žádat o hypotéku či půjčení finanční částky nebudete, již jste slyšeli od známých, jak dlouho to trvá. Ale nejen ta velmi dlouhá doba. Bankovní úředníci důkladně zkoumají registry, zda jste se někdy neopozdili ze splátkou pojištění, zda máte patřičný věk, zda vyděláváte dost peněz, a tak dále. To všechno znáte, proto požádáte o produkt hypotéka bez doložení příjmu. A máte vyhráno, tady problémy pro vaši rodinu nebudou, vaše sny o vlastním bydlení se splní. Ono to nejsou ani tak sny, ale možnost jak uchránit svou rodinu v současné skutečně těžké době. Hlavně nezapomeňte na pozemek, ten musí být dostatečně velký a v dobrém místě. To kladně ohodnotí celá vaše rodina.