Kvalitní práce

Vzpomínám si na ty doby, kdy jsem bydlela ještě s rodiči na vesnici, kde jsme měli opravdu hodně starý dům. Bylo to opravdu hrozné a taky náročné, protože jsme vůbec nikdy nevěděli, kdy se nám dopředu něco rozbije. A jak všichni víte, tak pokud někdo žije ve starém domě, tak se tam taky většinou něco vždycky rozbije a většinou vždycky v tu nejméně vhodnou dobu. A to nemluvím hlavně o tom, že jsme všude měli zalezlé a potkany a myši. Je to velice odporné a mě to vždycky ze spaní budilo, když mi někde u hlavy třeba lezla nebo kousala něco myš. Naštěstí jsme potom volali deratizaci, díky čemuž jsme se myší a potkanů na nějaký čas zbavili.

Instalatéři jsou pracovití.

To taky nemluvím o tom, když třeba přestala odtékat toaleta anebo dřez A to nám potom byli velice vhod instalatéři, kteří u nás byli třeba desetkrát ročně. A někdy už nám to bylo hodně trapné, protože jsme vůbec nevěděli, jak se máme zachovat a co máme dělat, když se na něco rozbije. Úplně jsme se už styděli za to, že se nám doma pořád něco rozbíjí. Kolikrát už nám páni instalatéři řekli, že je to všechno tím, že ten dům je starý a má taky staré vybavení. Všechno by chtělo nové trubky a další rozvody, jenomže my na to vůbec nemáme peníze. Vždycky jsme měli maximálně na nějakou opravu od instalatéra, který nám vždycky naštěstí pomohl.

V této práci se nevyznám.

Sama jsem byla velice překvapená taky z toho, když mi můj přítel řekl, že by to chtělo opravdu asi celé nové a to komplet. Jinak u nás instalatéři budu opravdu velice často. A jak přítel řekl, tak taky bylo. Stalo se taky to, že u nás musel instalatér přijet dvakrát za den, protože jsme měli opravdu porouchanou celou koupelnu, takže potopa byla ihned na světě. a řeknu vám, že do starého domu už bych nikdy asi bydlet nešla. Takže pokud bych si ještě mohla vybrat, tak bych asi dala přednost bytu, kde bude menší zásah instalatérů Kanalizace- instalateri.cz, než velký dům.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup