Jedinečná zábava pro všechny

Oslavy, a zvlášť oslavy narozenin, jsou příjemně stráveným časem s našimi nejbližšími. Plánování takové oslavy může dát zabrat, protože chceme, aby se všichni bavili po celou dobu. Udržet dobrou náladu, zábavu a pozornost lidí je někdy docela náročné. Čeká i vás plánování oslavy a nevíte, jak vyplnit čas? Vhodná zábava na oslavu narozenin může být třeba kouzelník. Myslíte si, žije to zábava pro děti? Dávno ne, kouzla a magie jsou nyní v kurzu i pro dospělé diváky.

karetní trik

Mám za sebou několik desítek vystoupení na dětských oslavách, firemních večírcích, rozlukách se svobodou, svatbách i oslavách narozenin. Dokážu rozproudit skomírající zábavu a udržet vaše hosty v dobrý náladě. Můžete si prohlédnout videa na mém webu, kde jsou různé akce, kterých jsem se účastnil. Tam můžete vidět, že zábava byla velmi dobrá a bavili se všichni.

Kouzla přitahují pozornost
Ať chcete nebo ne, stejně budete přemýšlet, jak se který trik provádí. Je to normální a přirozené. Jako kouzelník vám to samozřejmě neprozradím, ale ukážu vám některé své triky. Zpravidla mívám představení pro všechny, kde publikum sedí nebo stojí, a já kouzlím v popředí. Po hlavním vystoupení chodím mezi jednotlivými stoly, kde bavím jednotlivé hosty menšími kouzly. Uvidíte, že pokud si vyberete mě a moje vystoupení, na vaši oslavu budou všichni dlouho vzpomínat.

kouzelník čaruje

Potěším malé i velké
Na oslavách narozenin bývá pravidlem, že se jí účastní dospělí i malé děti. Program vždy pečlivě volím a upravuji podle toho, kdo na akci bude. Potěším a pobavím dospělé diváky, kteří zvládnou náročnější kouzla, i děti, které si mohou vyzkoušet kouzlo se mnou, a jako malou pozornost si ode mě odnesou balonek ve tvaru zvířátka.
Letní sezona svateb a oslav je v plném proudu, pokud jste se rozhodli, že se mnou chcete sdílet svůj výjimečný den, kontaktujte mě prosím co nejdříve, ať se nestane, že na vás nevyjde volný termín.