Jedinečná zábava pro všechny

Oslavy, a zvlášť oslavy narozenin, jsou příjemně stráveným časem s našimi nejbližšími. Plánování takové oslavy může dát zabrat, protože chceme, aby se všichni bavili po celou dobu. Udržet dobrou náladu, zábavu a pozornost lidí je někdy docela náročné. Čeká i vás plánování oslavy a nevíte, jak vyplnit čas? Vhodná zábava na oslavu narozenin může být třeba kouzelník. Myslíte si, žije to zábava pro děti? Dávno ne, kouzla a magie jsou nyní v kurzu i pro dospělé diváky.

karetní trik

Mám za sebou několik desítek vystoupení na dětských oslavách, firemních večírcích, rozlukách se svobodou, svatbách i oslavách narozenin. Dokážu rozproudit skomírající zábavu a udržet vaše hosty v dobrý náladě. Můžete si prohlédnout videa na mém webu, kde jsou různé akce, kterých jsem se účastnil. Tam můžete vidět, že zábava byla velmi dobrá a bavili se všichni.

Kouzla přitahují pozornost
Ať chcete nebo ne, stejně budete přemýšlet, jak se který trik provádí. Je to normální a přirozené. Jako kouzelník vám to samozřejmě neprozradím, ale ukážu vám některé své triky. Zpravidla mívám představení pro všechny, kde publikum sedí nebo stojí, a já kouzlím v popředí. Po hlavním vystoupení chodím mezi jednotlivými stoly, kde bavím jednotlivé hosty menšími kouzly. Uvidíte, že pokud si vyberete mě a moje vystoupení, na vaši oslavu budou všichni dlouho vzpomínat.

kouzelník čaruje

Potěším malé i velké
Na oslavách narozenin bývá pravidlem, že se jí účastní dospělí i malé děti. Program vždy pečlivě volím a upravuji podle toho, kdo na akci bude. Potěším a pobavím dospělé diváky, kteří zvládnou náročnější kouzla, i děti, které si mohou vyzkoušet kouzlo se mnou, a jako malou pozornost si ode mě odnesou balonek ve tvaru zvířátka.
Letní sezona svateb a oslav je v plném proudu, pokud jste se rozhodli, že se mnou chcete sdílet svůj výjimečný den, kontaktujte mě prosím co nejdříve, ať se nestane, že na vás nevyjde volný termín.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup