Jaký dárek dát mužovi?

Blíží se narozeniny bratra, tatínka nebo kamaráda. Vánoce klepou na dveře nebo datum výročí s partnerem se neúprosně přibližuje a vy stále nevíte čím je obdarovat. Muži ženu potěší květinou, bonboniérou, parfémem či kosmetikou a setkají se s úspěchem. Za to ženy se při vybírání dárku musí zamyslet. Přeci jen muž by jistě neocenil květinu či parfém. Pánská kosmetika se již dostává do trendů, ale co si budeme říkat, stále není mnoho chlapů, co využívá kosmetiku. Myslím tím krémy, čističe obličeje atd. Co tedy takovému muži zakoupit? Myslím, že klíč k úspěchu je praktičnost. Muži jsou racionální a pragmatické stvoření, vyžadující přímočarost a srozumitelnost. Nejvíce je tedy potěší dárek, který není pouze na výstavu, ale mohou ho každodenně využívat nebo z něj plyne skvělý zážitek.

dřevěné hodinky

Zážitek je mimochodem také skvělý tip na dárek. Zážitek je unisex dárek, který zaručeně potěší. Stačí se pouze trefit do koníčků obdarovaného. Milovníky aut a rychlosti potěší zážitek v podobě řízení Porsche. Seskok padákem zase potěší adrenalinové dobrodruhy. Gurmánům srdce zaplesá nad degustací. Když se vrátíme k fyzickým dárkům i zde bychom opět měli klást důraz na zájmy obdarovaného. Jestliže si stále nevíte rady doporučila bych hodinky. Je to praktický a zároveň stylový pomocník do života. Ne ní muž, co by hodinky nepoužíval. Pokud chcete zapůsobit, sáhněte po dřevěných hodinkách.

dřevěné hodinky

Dřevo jako materiál v poslední době zažívá renesanci. Je znovu populární a vyrábí se z nich populární doplňky. Hodinky jsou jedním z nich. Jsou zajímavé, zároveň elegantní. Nositel s nimi jistě zapůsobí na své okolí. Přijde vám koupě obyčejných hodinek příliš neosobní? Pořiďte přítelovi, kamarádovi, bratrovi či tatínkovi dřevěné hodinky s věnováním. Přívětivé řádky vyryté do dřeva pomohou obměkčit srdce kdejakému tvrďákovi. Muž při pohledu na hodinky a milá slova si na vás zaručeně vzpomene. Dřevěné hodinky nejsou jen pro muže. Existují unisex kousky, které se zalíbí i ženám.