I malá trampolína může přinést velkou radost.

Milují vaše děti všechny různé atrakce na poutích, dětských dnech nebo dětských centrech? Mezi nejoblíbenější atrakce jednoznačně patří trampolíny. Děti nadšeně skáčou do výšky, dělají přemety a užívají si bezstarostnou zábavu a zažívají báječné dobrodružství.
A takovou trampolínu, na které si děti můžou hrát například na let do vesmíru a následnou chůzi ve stavu beztíže si můžete pořídit i na vaši zahradu. Trampolíny se dělají v různých rozměrech, nabídka je opravdu rozmanitá, od obrovských trampolín pro větší skupinky dětí až po ty menší, které se vejdou i do vnitřních prostor.
trampolína

Pokud přemýšlíte o koupi trampolíny, ale váháte, protože máte jenom malou zahradu může být ideálním řešením například trampolína o rozměru 244cm. Touto trampolínou uděláte radost velkým i malým skokanům, protože i přesto, že se tato trampolína řadí mezi ty menší, má velkou nosnost a to až 130 kg, takže si může zaskákat klidně i tatínek. Všechny trampolíny mají samozřejmě v balení i ochranou síť vyrobenou z pružného a vysoce odolného materiálu, která ochrání vaše děti od pádu, molitanové návleky na tyče, které zamezí nárazu na kovovou tyč a kovové schůdky, u kterých nehrozí prolomení jako u levných plastových schůdků. Ochranná síť se instaluje ihned během stavění trampolíny.
Všechny trampolíny samozřejmě mají certifikát od společnosti INTERTEK pro prodej v České republice i na Slovensku, takže máte jistotu, že splňují veškerá bezpečnostní kritéria.

trampolína

Váháte jestli se vyplatí pořízení takto malé trampolíny? Mít trampolínu má spoustu pozitiv. Jednoznačně je to perfektní zábava pro děti, které se na trampolíně zabaví klidně i několik hodin. Trampolína je ale i skvělým pomocníkem při hubnutí, stačí pár minut denně a všechna přebytečná kila jsou ta tam. A v neposlední řadě je skákání na trampolíně skvělé k uvolnění stresu všedních dní. Zkuste se na pár minut vrátit do dětských let a užijte si alespoň na chvilku bezstarostnost dětství.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup