Holčičky a panenky

Holčičky si rády hrají s panenkami, a proto budou velmi nadšení, když pro ně budou mít kočárek, ve kterém je budou moci neustále vozit s sebou.

Holčičky a panenky

Zábava na spousty hodin

Každé dítě má rádo různé hračky, kdy samozřejmě vždy neplatí, že každý kluk si hraje s autíčky a podobně, ovšem je to nejčastější velmi oblíbená hračka. U holčiček tuto pozici zase zabírají panenky, což bývá jedna z prvních hraček, protože je hraní s nimi opravdu baví a nehrozí zde například riziko vdechnutí a podobně. Taková hračka umožňuje spoustu různých činností, kdy se dá například převlékat, krmit, česat, upravovat a mnoho dalších možností.

nová panenka

Pro starší děti se vyrábějí dokonce moderní panenky, kde je využito moderních technologií, takže panenka umí plakat, chodit a tak dále, což se odvíjí od typu samotného výrobku. I když se to nezdá, tak děti se zaměřují na obličeje, kdy dokáží z výrazu vycítit emoce, a proto volte hračku s usměvavým a vlídným obličejem. Když dítě s plyšáky a hračkami rádo spí, tak je ideální měkké provedení, protože dítěti se nic nestane ani když si na něj celou váhou lehne.

Kočárek

Vzhledem k tomu, že panenky poskytují holčičkám mnoho možností, tak mi si nyní přiblížíme jednu z nich. Tou je vožení hračky v kočárku, protože přeci každá maminka dává své děťátko do kočárku a díky tomu s ním různé cestují. A proto tuto radost můžete dopřát i svému potomkovi v podobě kočárku pro panenky od 18 měsíců https://www.chytraliska.cz/kategorie/detske-hracky-na-ven-a-zahradu/detske-kocarky-pro-panenky/. Kočárky se totiž dělí podle věku dítěte, které se neustále vyvíjí, takže kočárek musí mít určitou výšku a váhu, protože větší dítě může tlačit větší, těžší a propracovanější kočárek.

dětský kočárek

Výrobci se snaží přiblížit se co nejvíce těm klasickým, aby i vzhledově byli jako skutečně, akorát v takové menší podobě. Hraje se zde i na detaily, kdy jsou použité odkládací prostory v podobě brašen a spodního držáku. Kočárky mají samozřejmě kolečka, takže se můžou v klidu pohybovat doma i venku, takže holčička může vzít svou panenku všude s sebou a třeba jí ukázat své rodné město.