Hledáte jedinečnou dekoraci?

Ať bydlíte v moderním bytě či domě nebo máte raději spíše starší nábytek a budovy a bydlíte právě tady, určitě chcete bydlet v hezkém prostředí. Příjemné bydlení není o tom že je doma uklizeno, ale i o tom, jak celkově domácnost vypadá. A každá domácnost vypadá daleko lépe, když jsou v ní nějaké dekorace. Samozřejmě to není o tom že byste museli mít na každým kroku nějaké sošky nebo cokoliv co se jako dekorace prodává. Bohatě stačí když budete mít třeba jen v hlavním obývacím prostoru například mísu s hezky vyrobenou dekorací z živých nebo sušených květin. Takové dekorace jsou velmi hezké, ale také poměrně nákladné. Proto je lepší je se naučit vyrábět doma. Nemusíte se ničeho bát, je to snazší než to vypadá.

sušená růže

Věnec nebo něco na stůl
U dekorací je ta výhoda, že k jejich výrobě můžete použít opravdu všechno. Skvěle bude vypadat sušina tak i živé komponenty. Stálicí mezi dekoracemi jsou věnce, které vyrobíte opravdu z čehokoliv. Buď můžete smotat tenké větvičky do kruhu a máte hned věnec připravený, nebo jej můžete koupit a jen dozdobit. Inspirace je plný internet, takže pokud chcete mít doma něco díky čemuž oživíte třeba koupelnu nebo jídelní stůl, určitě si můžete něco vyrobit. Velmi oblíbené jsou plátky sušené růže, které mají daleko více využití než byste řekli. Používají se jen jako samostatná dekorace na stůl do nějaké ozdobné mísy i na tác, můžete si je přidat do vany, používají se do kosmetiky nebo i jako ozdoba na jídlo nebo do svíček.

sušená květina

Co dalšího se dá použít?
Naučili jste se vyrábět věnce a nebo milujete vypichované dekorace kterési položí na stůl? Pak určitě hledáte trvanlivé květiny, které můžete použít i opakovaně. Stabilizovaná květina vypadá jako živá, ale není sušená a dokonce ani čerstvá jako ty řezané, které si kupujeme v květinářstvích. Stejně jako stabilizovaný mech je ale potřeba je čas od času zavlažit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup