Firemní filozofie a praxe, při realizaci.

Představujeme vám naši společnost, Betonové ploty Hradec králové a v několika slovech, vám chci představit naši firemní filozofii. Odpovědi na vaše konkrétní dotazy najdete na našem webu. Pokud by bylo potřeba, doplňujících informací, obraťte se prostřednictvím našich kontaktů a rádi vám vyhovíme a poradíme. Naše společnost má u konkurence respekt a mnohdy nám konkurence zakázku přenechá, protože není v jejich silách realizovat projekty v objemech, pro nás naprosto běžných.

úspora

Právě dostatečné objemy odběrů u dodavatelů materiálu, znamenají, že jsme držiteli mnoha množstevních slev, které promítáme do koncové ceny pro zákazníka, aniž bychom uměle navyšovali zisk, protože našim krédem je, že spokojený zákazník se vrací a zpráva o našich dobrých službách a realizacích, se rychle roznese v okolí spokojeného zákazníka a je nejlepší neplacenou reklamou, pro naši společnost a jejím důsledkem, je naše neustálé navyšování objemu zakázek a jejich realizací. Díky naší obchodní politice, sledujeme nejnovější trendy v oboru a snažíme se zvyšovat, nejen kvalitu použitého materiálu, při zachování přijatelných cen, ale i rozvoj odborných znalostí, celého našeho širokého pracovního kolektivu, je důvodem, proč na většinu otázek našich zadavatelů, dokážeme fundovaně odpovědět a zákazníci se k nám pro radu vracejí.

odpočinek

Velkou výhodou naší společnosti, je skutečnost, že celou zakázku realizujeme od prvotní konzultace, přes finanční kalkulaci, zaměření samotného staveniště, odstranění stávajícího plotu, přes výstavbu nového, včetně bran, či branek, terénních úprav a předání zákazníkovi, prostřednictvím předávacího protokolu. Skutečnost, že nemáme nutnost najímat subdodavatele, nám umožňuje, po celou dobu realizace kontrolovat kvalitu provedení. Toto nám umožňuje vlastnictví našeho technického a vozového parku, stejně tak, jako dostatek vlastních pracovníků. Jsme přesvědčeni, že kompletní realizace, kde si kvalitu všech kroků ověřujeme pomoci, našich vedoucích pracovníků, je to, co nás proti mnohé konkurenci dělá výjimečnými.

Budeme se těšit