Erotická masáž není rozhodně žádná nuda

Sledujte každý její pohyb a snažte se jej procítit – erotické masáže https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz si kladou za cíl uspokojit klienta, který si je objednal, to jistě, ale také na klientově přístupu záleží, jak dopadne výsledek. Neupínejte se pouze na penis a očekávané vyvrcholení, užívejte si každý masérčin pohyb. Pozorujte křivky jejího těla, jsou úžasné a překrásné, vzrušující samy o sobě. Vnímejte každý její letmý i vášnivý dotek, představte si, že celé vaše tělo je jedna velká erotogenní zóna, která čeká na to, až se jí váš protějšek bude dotýkat, až vás bude hladit a stimulovat tam, kde je vám to nejvíce příjemné.

dívka s motýlem

Nebojte se říci, co vás vzrušuje – někteří muži v průběhu svého života dosud neobjevili místa na svém těle, která jim vyvolávají příjemné vzrušení, a stává se, že až teprve v masérském salónu, anebo s partnerkou, která se více věnuje předehře a snaží se do ní zapojit i svého partnera laskáním jeho tělesných partií, že až tehdy muži objeví ukrytou vášeň, kde by ji neočekávali. Nestyďte se tedy oslovit masérku s tím, ať se více věnuje třeba vašim hýždím a tříslům, když vám to dělá dobře. Někteří muži milují, když jim žena přejíždí po břiše a zajíždí prstem až do pupíku, který také patří k nejsilnějším erotogenním zónám na lidském těle.

hezká dívka

Co dokáže masáž prostaty – pro někoho podivná a neobvyklá technika, ovšem řadí se k nejefektivnějším. Může přivodit velmi silné orgasmy, mnohé z vás to může doslova překvapit. A čím více je vzrušený a spokojený klient, tím lepší pocit i pro samotnou masérku, která si je vědoma, že odvedla perfektní práci, ale zároveň s vědomím, že dokázala vzrušit a uspokojit někoho svou přítomností.

Vyzkoušejte footjob – některé masérky můžete požádat, aby vám aplikovaly reflexní masáže chodidel, tím vás mohou doslova nažhavit. Na chodidlech jsou nervová zakončení, která odpovídají jednotlivým orgánům v těle, kupříkladu masírování paty rozvíří energii v pohlavních orgánech. Masérku můžete požádat i o klasický footjob, kdy naopak ona se vám pochlubí svými chodidly a bude jimi kroužit po vašem těle, kde si to budete přát.