Dejte svým klientům nádhernou vzpomínku, na kterou nezapomenou

Ať jde o zákazníky, dodavatele nebo spolupracovníky, můžete je obdarovat krásnými a praktickými věcmi, které budou zároveň fungovat jako firemní předměty. Možná si je představujete jen jako propisky nebo tužky, ale není to žádným pravidlem. Trh je dnes obrovský a rozhodně máte z čeho vybírat. Záleží samozřejmě také na tom, čím se zabývá vaše podnikání, protože něco se pro vás bude hodit mnohem více než jiné.

Kancelářské potřeby propisky

Nedílná součást propagace firmy

Vlastní potisk zaručí, že na vás nikdo jen tak nezapomene a zároveň to uvidí i mnoho dalších lidí, kteří vaši klienti potkají. Zvolit si můžete klasické předměty, ale existuje i mnoho luxusních věcí, které budou moci všichni používat při každodenních činnostech, ale také při rodinných akcích. Z čeho můžete vybírat, abyste potěšili své zákazníky nebo dodavatele? Na trhu najdete:

  • reklamní tužky a propisky, klíčenky,

  • kancelářské potřeby (diáře, pravítka, poznámkové nebo samolepicí bloky),

  • sklenice a hrnky, deštníky,

  • tašky, batohy a nákupní tašky,

  • domácí potřeby (kuchyňské potřeby, otvíráky, tašky na víno),

  • sezónní zboží (sluneční brýle), hračky a drobnosti pro děti.

Barevné deštníky nebe

Jak obdarovat jedince i společnosti bez obtěžování?

Všichni víme, že některé lidi tyto výrobky obtěžují, ale můžete jim je dát i zcela běžným způsobem, kterým nikoho neurazíte. Ideální je nabízet menší produkty při podpisu smlouvy nebo placení. Stejně tak ale můžete připravit propagační balíčky, které umístíte na porady nebo konference. Balíčky z kancelářských potřeb se také skvěle hodí na akce pro veřejnost.

Věnovat je pochopitelně nemusíte jen klientům nebo dodavatelům. Praktickou a krásnou vzpomínkou budou také pro vaše zaměstnance. Ideální příležitostí jsou narozeniny, výročí společnosti nebo vánoční večírky. Pro ně se možná bude hodit více zboží bez potisku, ale jistě budou rádi propagovat i společnost, ve které pracují a jsou v ní spokojení.