Buďte krásná za každé situace

Připadá vám, že nejste dostatečně krásná? Krása je velmi subjektivní. I když si nepřipadáte krásná, tisícům lidí můžete naopak připadat jako ideál krásy. Ale protože je více než důležité, abyste si připadala krásná i sama, přinášíme vám tipy, které vám pomohou zvednout sebevědomí a naučí vás větší péči o sebe sama.

Nakupujte správnou velikost oblečení

To, že oblečete velikost 36, neznamená, že byste ve velikosti o číslo větší nevypadali lépe. Neupínejte se na číslo velikosti ale na to, jak v daném kousku vypadáte. Oblečení by vám mělo padnout, nemělo by být ani příliš velké ani malé. Pokud máte rádi oversize věci, musíte je umět dobře stylizovat. Pokud hledáte nové oblečení, nabízíme vám Aboutyou slevový kód 25 Zelené slevy.

móda

Manikúra a pedikúra

Nic nevypadá tak hrozně, jako okousané a špinavé nehty na jinak upravené ženě. Udržujte své ruce a nohy v perfektním stavu. Manikúru i pedikúru si můžete dopřát i doma pomocí pilníku, laku na nehty a nehtového olejíčku. Ale jednou za čas se potěšte návštěvou kosmetického salónu.

Zastřihujte si pravidelně vlasy

I když si necháváte růst dlouhé vlasy, nevyhnete se pravidelnému zastřihování. Můžete mít sebekrásnější účes, ale pokud budete mít roztřepené a zlámané konečky, bude to vždy vypadat nehezky. Neznamená to, že si ustřihnete polovinu vlasů, jen zastřihnete nezbytné konce, které nevypadají dobře. Vlasy tím budete udržovat zdravější a krásnější.

kadeřnictví

Hygiena

Možná se vám to zdá jako banální rada, ale spousta lidí má s tímto bodem problém. Hygiena by pro vás měla být prioritou. Představte si krásně upravenou ženu, ale když kolem ní projdete, ucítíte z ní čpící pot a všimnete si špíny v uších a na krku. Nic lákavého, že? Proto se myjte, nejlépe každý den a používejte nezbytný tělový deodorant doplněný vaším oblíbeným parfémem nebo toaletní vodou.